Педагог лауазымына орналасуға қабылдау бойынша конкурстың қорытындысы

17.08.2023

№1 хаттама

конкурстық комиссияның отырыстары

педагог лауазымына қабылдау бойынша

2023 жылғы 17 тамыздағы

Қатысты:

Комиссия төрағасы - Б. А. Ахметов-ЖТС директоры

Комиссия хатшысы-Халанская А.В. - қосымша білім беру педагогы

Комиссия мүшелері:

- Баймулдин М. Б. - ЖТС қызметкерлері кәсіподақ комитетінің төрағасы;

- Ламанов И.П. - қосымша білім беру педагогы;

Отырыстың күн тәртібі:

1 . Бос лауазымдарға орналасуға үміткерлердің құжаттарын қарау - "Ақпараттық технологиялар және робототехника" үйірмесінің қосымша білім беру педагогы (1 бос орын)

Конкурстық комиссияның хатшысы А. В. Халанскаяны тыңдап, қосымша білім беру педагогының бос лауазымына орналасуға кандидаттардың тізімімен таныстырды

1.      Манапов Ибрагим Қуандықұлы

Білімі – жоғары, С. Сейфулин атындағы Қазақ агротехникалық университеті (сырттай) 2021 ж., мамандығы-техника және бағдарламалық қамтамасыз ету, педагогикалық өтілі – жоқ. Бағалау парағы бойынша Балл-3 б.

2.      Митин Сергей Владимирович

Техникалық және кәсіптік білім, Астана қаласының политехникалық колледжін 2019 жылы Ақпараттық жүйелер мамандығы бойынша бітірген, педагогикалық өтілі жоқ. Бағалау парағы бойынша Балл-4 б .

Шешім:

2.      Келесі кандидатты "Ақпараттық технологиялар және робототехника" үйірмесінің қосымша білім беру педагогы лауазымына тағайындау үшін СЖТ директорына ұсынылсын:

1) Сергей Владимирович Митин "педагог тағылымдамашы"

Конкурстық комиссияның төрағасы:

- Ахметов Б. А.____________