Аршалы Жас техниктер станциясында Жұлдыздар жарқырайды!!!

12.05.2021

Оқушылардың жетістіктері-бұл, ең алдымен, еңбегі және мұғалімнің жұмысы сол детворой қызықты әлем техникалық шығармашылық.

Жазғы демалыста өтетін республикалық жарыстар қарсаңында Ақмола облысында сәуір айында Техникалық шығармашылық және өнертапқыштық ( әуе, зымыран, кеме және Автомодельдеу) облыстық жарыстары өткізілді. Жарысқа Шортанды ауданының командалары қатысты .Бурабай, Жарқайың, Атбасар ,Ерейментау, Ақкөл, Көкшетау қаласы мен Аршалы ауданы "Оқушылар сарайы" Жас техниктер станциясы.

Үйірмешілер Көкшетау университетінің оқытушыларынан құралған тәуелсіз төрешілер бригадасы қызмет көрсеткен техникалық құрастырудың түрлі номинациялары бойынша жарысты. Ш.Уәлиханов және Көкшетау қаласындағы "жоғары техникалық колледж".

"Қолданыстағы радиобасқару модельдері" номинациясында 1 орынды Аршалы сүт тәрбиеленушісі – педагог Олейник Николай Львович Ахметов Али иеленді. Спорт саласындағы "драгстер схемасы бойынша автотрассалық моделизм" номинациясында 1 – орын Ахметов Али Аршалы СЮТ. "Авиациялық техника" саласындағы құрастыру номинациясында 1-орын Сумин Максим Аршалы СЮТ-педагог Ламанов Иван Петрович.

"Ракетомоделирование" номинациясында 1 орын – Родин Тимур Аршалы СЮТ педагог Ламанов и. п.

"Судомоделирование" номинациясында 1 – орын Көшербаев Алихан Аршалы СЮТ , педагог Олейник Н.Л. барлық жеңімпаздар мен жүлдегерлер грамоталармен , сертификаттармен, бағалы сыйлықтармен ,педагогтар Ақмола облысы Облыстық білім басқармасының грамоталарымен марапатталды. Техникалық шығармашылық жарыстары басталады, ең бастысы-Орал қаласында өтетін республикалық жарыстар. Ақмола облысының намысын қорғайтын біздің командамызда жас техниктердің Аршалы станциясының жеңімпаз жұлдыздарын қалай жағуға болмайды.